Špunty od Nokie mají vlastní nabíjecí stanici

vydáno 5. 10. 2018 | autor Pavel Kreuziger | sekce Novinky | téma Hi-Fi audio

Tagy: Bluetooth, HMD Global, Nokia, Pro Wireless Earphones, sluchátka, True Wireless Earbuds

Nokia (respektive licencovaný výrobce HMD Global) představila dva modely špuntových sluchátek. Oba jsou bezdrátové a ten dražší z nich disponuje dokonce i vlastní nabíjecí stanicí.

Jeden špunt sluchátek Nokia True Wireless Earbuds váží pouhých pět gramů, přičemž model funguje prostřednictvím technologie Bluetooth 5.0, kterou se páruje s výchozími zařízeními. Přes tyhle špunty se dá poslouchat hudba nebo volat, a výrobce zde udává kolem 3,5 hodin fungování na jedno nabití. Nejlepší na tom však je nabíjecí stanice tvaru válce o rozměrech 100×22 mm, kterou si „napustíte“ energií dopředu a následně ji třeba na cestách použijete pro trojnásobné nabití svých sluchátek. Stanice využívá připojení přes USB typu C.

Earphones jsou navzájem spojeny držákem na krk, takže ztratíte maximálně oba špunty společně. Obě sluchátka se navíc dají spojit pomocí magnetu v době, kdy je nepoužíváte. Integrovaná vibrační funkce pak uživatele informuje ve chvíli příchozího hovoru.

Obě zařízení mají společnou odolnost vůči potu a polití dle standardu IPX4, a dodávají se ve třech velikostech (S, M a L). Zatímco dražší Earbuds pořídíte za doporučenou cenu 129 eur (okolo 3 300 Kč), ty levnější, Earphones, stojí 69 eur (1 800 Kč).

Zdroj: FoneArena

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

TP-Link Deco P9: hybridní mesh systém si poradí i se železobetonem

Společnost TP-Link přináší na trh nový hybridní mesh …

Homepage »

Další Novinky

Komentáře