The Expendables rozemelou i váš Blu-ray

vydáno 1. 11. 2010 | autor Petr Semecký | sekce Novinky | téma Filmy, Ze světa | 6 komentářů

Tagy: Blu-ray, BonusView, DTS-HD Master Audio, Expendables: Postradatelní, film, The Expendables

Expendables: Postradatelní (The Expendables, 2010)

Popravdě nepatřím k divákům, kteří z Expendables: Postradatelných (trailer 1, trailer 2), velkolepého ohlédnutí Sylvestera Stallona za takřka mrtvým žánrem testosteronových akčňáků, vyskakovali až do nebes, ale nemůžu jim upřít upřímnou snahu devadesát minut bavit. Byť za cenu brzkého vyklizení pozic z obou mozkových hemisfér.

A tudíž je pravděpodobné, že se s Postradatelnou sebrankou akčních řízků s velkými kvéry vydám nakopávat zadky ještě jednou prostřednictvím Blu-ray disku, který by měl dorazit na světové trhy co nevidět.

Český distributor zatím vzhledem k aktuálnímu dojíždění snímku v našich kinech mlčí, nicméně Američané dostanou možnost nákupu jediného filmu s božským trojlístkem Stallone / Willis / Schwarzenegger již 23. listopadu – a radost by jim neměl dělat pouze jejich oblíbený film.

Blu-ray Postradatelných má totiž kromě samozřejmostí v podobě těžkotonážního zvuku (osmikanálové DTS-HD Master Audio) a vymazleného obrazu nabídnout spoustu exkluzivních bonusů, o něž budou prehistorická DVD připravena. Velkou část z nich by měly tvořit zcela zásadní filmy o filmu pokrývající natáčení a následnou post-produkci.

Připočtěte si interaktivní BonusView fíčuru, nějaké ty vystřižené a pokažené záběry a Stallonův audiokomentář… A je jasné, že pakliže nemáte proti nejvýdělečnější a nejnostalgičtější akční šleze letošního roku zásadní výtky, měli byste si ji domů pořídit i za cenu příšerného obalu, který jako by vyplul přímo z poliček s tituly chřadnoucího Van Dammea či Stevena „jsem tak tlustý, že už ani kopat nemůžu“ Seagala.

A nebo jde o sofistikovaný vtip?

Článek je součástí seriálu Blu-ray filmy na obzoru »

Související trailery

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Další Novinky

Komentáře

Re: The Expendables rozemelou i váš Blu-ray

Vložil wendy (bez ověření), 1. Listopad 2010 - 19:06

Obrázek uživatele wendy

Arnold tam má ale jen cameo, ne? Neprohání se tam se Slyem a Brucem po plátně celý film, takže ten trojlístek bych viděl jen s velkou nadsázkou…:-)

Re: The Expendables rozemelou i váš Blu-ray

Vložil Psema (bez ověření), 1. Listopad 2010 - 21:36

Obrázek uživatele Psema

Cameo má i Willis, ale když už si na nich Sly postavil marketingovou kampaň, není důvod se jí nedržet. Obzvlášť když je to prakticky jediná část filmu, která plní očekávání.

Re: The Expendables rozemelou i váš Blu-ray

Vložil Ládin (bez ověření), 1. Listopad 2010 - 21:45

Obrázek uživatele Ládin

Scéna v kostele me naprosto dostala :)

Re: The Expendables rozemelou i váš Blu-ray

Vložil Anonym (bez ověření), 27. Prosinec 2010 - 0:44

Obrázek uživatele Anonym

Stale ocakavam ze vyjde u nas bluray expendables a nie len dvd,ale stale nikde nic,nejde mi o cz audio ale aspon cz titulky.To sa vazne neuvazuje o vydani bluray?

Re: The Expendables rozemelou i váš Blu-ray

Vložil d.f.h, 27. Prosinec 2010 - 11:07

Obrázek uživatele d.f.h

To by byla spíš otázka na tuzemské distributory – Bontonfilm a/nebo Magic Box…

Re: The Expendables rozemelou i váš Blu-ray

Vložil tomasg (bez ověření), 29. Prosinec 2010 - 19:09

Obrázek uživatele tomasg

Ptal jsem se Filmcity zda bude i BR, ale DVD vydala spolecnost, ktera pry donedavna vydavala filmy na VHS, takze s BR nemame pocitat.