Angelika dostane Blu-ray kolekci, premiéra nového filmu se totiž blíží

vydáno 20. 10. 2013 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma Filmy, Z domova

Tagy: Angelika, Angelika a král, Angelika a sultán, Báječná Angelika, Blu-ray, film, kolekce, markýza andělů, Nezkrotná Angelika

Kolekce Angeliky (Blu-ray) Angelika je kult. Tedy minimálně co se týče životů našich maminek a babiček, které nevynechají žádnou reprízu na tuzemských televizích a v mnoha případech vlastní i relativně levnou DVD kolekci. Na prosinec je plánována premiéra nové verze o životě Markýzy andělů v hlavní roli s Norou Arnezeder (a když budete dobře koukat, možná na vás někde vykouknu jako mušketýr v komparzu!), a tak je logické, že se práva vlastnící Magic Box snaží ze značky vydojit pár korun navíc a vydá staré filmy s Michéle Mercier na Blu-ray.

Stane se tak 6. listopadu, přičemž edici nepůjde přehlédnout. Bude totiž mít zasněný a trochu kýčovitý růžový přebal, v jehož útrobách bude vložena pětice snímků, pravděpodobně v samostatných amaray obalech (edici budeme mít určitě v ruce, takže tuto informaci případně změníme). Přepisy ponesou původní poměr stran 2.35:1, budou samozřejmě ve FullHD (sami jsme zvědavi na kvalitu transferu) a jak francouzská, tak česká zvuková stopa budou namixovány v DTS-HD MA 5.1. Český dabing přitom nedozná žádné změny, neboť na Blu-ray bude přítomná původní stopa, kterou diváci a divačky znají z obrazovek.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře