Harry Potter dostane další kolekci

vydáno 24. 12. 2013 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma Filmy, Ze světa

Tagy: Blu-ray, collection, film, Harry Potter, kolekce

Kdepak, s Harry Potterem se jen tak nerozloučíme. Dokud bude mít tahle fantasy série o obrýleném kouzelníkovi alespoň nějaký zvuk, budou se u Warner Bros. snažit vydolovat z ní absolutní maximum. Na druhou stranu, kdo by to studiu zazlíval, vždyť Harry Potter je i pár let po premiéře posledního dílu jméno, na které rodiny s dětmi jednoznačně slyší a ne každý si mohl pořídit ultimátní „Wizard's Collection“, která se dostala na trh loni v září.

Ta totiž i dnes přijde na dobrých 300 dolarů (více než 6 tisíc korun), což je suma, kterou jsou ochotni investovat jen největší milovníci Hermionina poprsí, Ronových telecích pohledů a Harryho kouzelnické kérky za čele. Nová edice, nazvaná jednoduše „Hogwarts Collection“, chce zjevně cílit na méně movité zákazníky, kteří navíc nepotřebují ke štěstí ultimátní sběratelské balení a sběratelské cetky typu repliky jednoho z viteálů, booklet, knížku, concept arty apod. Ty zůstanou i nadále výsadou pouze „Wizard's Collection“. Nová edice, jež je řešená jako kniha z tvrdého papíru, však nabídne veškeré bonusy, které ve vztahu s Harry Potterem kdy vyšly na předchozích Blu-ray edicích.

A to také není špatná nabídka. Obzvlášť, když je cena oproti „Wizard's Collection“ takřka poloviční. Pravda, pokud si jednotlivé díly koupíte samostatně, dají se velmi snadno pořídit i za zlomek sumy této nové edice, která přijde na americký trh 25. února, avšak to zase nedostanete ono sběratelské balení a samozřejmě ani exkluzivní bonusy.

Aneb takto se z lidí tahají peníze!

Harry Potter kolekce
Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře