James Dean si zařádí na Blu-ray v ultimátní kolekci

vydáno 15. 10. 2012 | autor Anna Kopecká | sekce Bleskovky | téma Filmy, Ze světa

Tagy: Blu-ray, film, James Dean, James Dean: Ultimate Collector's Edition, Warner Bros.

Rebel bez příčiny Slavný rebel bez příčiny, James Dean, patří mezi herce, kteří se i přes své krátké působení na stříbrném plátně nesmazatelně zapsali do srdcí milionů filmových diváků a navzdory svému tragickému úmrtí dovedou na své konto nabírat další a další fanynky.

Což určitě podpoří rozhodnutí studia Warner Bros. vydat ve druhém čtvrtletí příštího roku kolekci filmů, v nichž si James Dean střihl hlavní roli a které ho zacementovaly v hollywoodských análech jako herce s velkým H.

James Dean Ultimate Collector’s Edition bude obsahovat filmy Rebel bez příčiny, Giganti a Na východ od ráje, přičemž všechny tři tituly před vydáním projdou náročným procesem restaurace a současně ve stejném termínu jako kompletní kolekce vyjdou i samostatně ve formě digibooků.

Samotná kolekce by pak měla kromě filmů obsahovat i blíže nespecifikovanou knížku, všechny tři filmy na Blu-ray a tři DVD, které budou pravděpodobně obsahovat bonusy. Z těch jsou zatím známé jen ty s názvem James Dean: Navždy mladý, James Dean: Vzpomínky a James Dean: Životopisný film TV stanice TNT.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře