LG G Pad jde do exkluzivního prodeje. Oficiálně se začne prodávat příští měsíc

vydáno 17. 10. 2013 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma Mobilní telefony, Ze světa

Tagy: LG, LG G Pad, smartphone, tablet, tablety

Tablet G Pad od LG byl jedním z příjemných překvapení letošního veletrhu IFA, a nyní se konečně dostává do rukou prvních zájemců. Přístroj, který poměrně elegantně spojuje plasty a kov a jenž je osázeným čtyřjádrem Qualcomm Snapdragon 600 s taktem 1.7GHz a 2GB paměti, se exkluzivně prodává v americkém řetězci Best Buy. Od příštího měsíce se pak má začít prodávat i v ostatních obchodech a pomalu se chystá i k nám s cenou okolo 8 tisíc korun.

Kromě již zmíněného procesoru a paměti tablet nabídne FullHD IPS displej o velikosti 8.3 palce, do něhož bude pouštět šťávu 4600mAh baterie, 16 GB interní úložiště (tradičně rozšiřitelné o microSD kartu) a duo kamer, z nichž ta výkonnější nabídne rozlišení 5 megapixelů a slabší na přední straně „pouze“ 1,3 megapixelu.

Tablet samozřejmě poběží na Androidu, resp. na Jelly Bean ve verzi 4.2.2. Jako nejzajímavější se jeví zakomponování QPair aplikace, která umožní majitelům LG smartphonů obě zařízení spárovat a obdržet tak například sms z mobilního telefonu i do tabletu. LG se rovněž chlubí vylepšením v oblasti multitaskingu, kdy bude možné pracovat až s třemi aplikacemi na ploše displeje najednou.

LG G Pad
Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře