Nakonec ANO: Nespoutaný Django dostane sběratelskou kolekci

vydáno 2. 7. 2013 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma Z domova

Tagy: Blu-ray, Collector's Edition, Django Unchained, film, Nespoutaný Django, sběratelská edice

Nespoutaný Django Quentina Tarantina se měl sběratelské edice dočkat společně s vydáním pohledného steelbooku. Bontonfilm však těsně před vydáním couvl a rozhodl se zainvestovat pouze do plechového balení, které žádné dodatečné dárky neobsahovalo. Prodeje byly ovšem vysoké, a tak se distributor rozhodl k nápadu se sběratelskou edicí vrátit. Byť v trochu jiné podobě než byla původně zamýšlena.

V kolekci sice stále najdete slíbený steelbook, soundtrack, pět sběratelských karet, komiks, 3 samolepky a plakát o velikosti A3, balení již ovšem nevypadá stylově jako westernový kočár, jenž se potáhne plastovým přebalem, nýbrž jako tradičně prefabrikovaný karton cigaret, jehož jedinou zajímavostí je řetěz, za který kompletní výbavu z krabice vytáhnete. Schválně si obě edice porovnejte:

Nespoutaný Django (Blu-ray Premium kolekce) Takhle měla Djangova kolekce původně vypadat

Nespoutaný Django (sběratelská Blu-ray edice) A takhle bude nakonec vypadat. Těžko se ubránit zklamání.

První varianta se nám zkrátka zamlouvala výrazně víc. Hlavně proto, že z ní měl člověk pocit, že získává edici, s jejímž balením si dal někdo alespoň nějakou práci. Nový vizuál působí nudně a sériově, což je při ceně 1599 korun trochu na facku.

Pokud ale nevlastníte již dříve vydaný steelbook, pořád jde vzhledem k materiální náplni o celkem zajímavou koupi. Co se týká technické kvality filmu, zde se nic nemění. Film vyjde v poměru stran 2.40:1, s anglickým DTS-HD Master Audio 5.1 a českým Dolby Digital 5.1, a se solidním bonusovým nášupem.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře