Od launche PS4 se prodalo již přes 2 miliony kusů konzole

vydáno 5. 12. 2013 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma Přehrávače, Ze světa

Tagy: konzole, konzole nové generace, next-gen, Playstation 4, PS4, Sony

Sony Computer Entertaiment Potoky šampaňského zdá se téci nepřestanou. U Sony se totiž radují z dalšího působivého milníku, když se jen za tři týdny prodeje vyslalo směrem zákazníkům přes 2 miliony konzolí PlayStation 4. Sony si navíc může přičíst do výročních tabulek i dva velké úspěchy na důležitých trzích.

V USA i ve Velké Británii (zde se prodalo přes 250 tisíc kusů) se japonská konzole nové generace vyšvihla na přední příčku aktuálně prodávaných snů všech hráčů, přičemž zatímco v USA se jednalo o prozatím největší launch japonské konzole na tamním kontinentu, ve Velké Británii je PS4 regulérně nejúspěšnější konzolí vůbec.

Klobouk dolů před podobným úspěchem. Vypadá to, že taktika jít vstříc hráčům a vydavatelům se Sony vyplácí. Uvidíme, jak budou prodeje postupně opadat (Sony se přece jen netají ambicemi prodejů 3 milionů kusů do konce roku). Avšak jelikož se jedná o prudce nedostatkové zboží (u nás se většina konzolí dostane k majitelům až v lednu), dá se očekávat, že i v následujícím půlroce nebudou nově vyrobené kusy mizet ze skladů bůhvíjak pomalu.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře