Pán prstenů: screenshoty rozšířené edice!

vydáno 4. 7. 2011 | autor Štěpán Čermák | sekce Bleskovky | téma Filmy, Z domova | 1 komentář

Tagy: Blu-ray, film, Pán Prstenů, Pán prstenů - rozšířená edice, Pán prstenů: Dvě věže, Pán prstenů: Návrat krále, Pán prstenů: Společenstvo prstenu, screenshoty

Na HDmagu už jste se mohli podívat, jak vypadá Společenstvo prstenu v rozšířené verzi vedle kinosestřihu. Přinesli jsme vám také fotky edice jako takové. S tím nejdůležitějším jsme si ale dali na čas – přinášíme FullHD screenshoty v PNG formátu, a to rovnou ze všech tří dílů oslavované trilogie! Vedle nich pak v jednotlivých profilech najdete podrobné technické informace o discích, datových tocích a podobně. Tak klikejte, jukejte a zírejte ;)

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře

Re: Pán prstenů: screenshoty rozšířené edice!

Vložil CainPullo (bez ověření), 12. Červenec 2011 - 16:04

Obrázek uživatele CainPullo

obraz je famózní, film jsem de facto viděl po prvé teprve nyní :) (speciálně ostrost společenstva je o řád dále než zážitek z kina). Původní obavy tak nejsou naplněny, naopak: filmu aktuální barevný tón sedí a krásně navozuje atmosféru fantazy. Na druhou stranu, scény v Morii jdou přeci jen více do modra než je zdrávo(na můj vkus), kdy hobiti nechtěně, zabarvením bělma, připomínají fremeny :)