Panasonic představil novou řadu profi LCD displejů

vydáno 12. 8. 2012 | autor Martin Stančík | sekce Bleskovky | téma Televizory, Monitory

Tagy: DVI, FullHD, HDMI, LCD, Panasonic, VGA

Panasonic TH-47LF5

Společnost Panasonic představila novou řadu LCD displejů s názvem LF5, kterou tvoří dva modely – TH-42LF5 s úhlopříčkou 42 palců a TH-47LF5 s úhlopříčkou 47 palců.

Nová řada bude v Evropě dostupná již na konci tohoto měsíce a podle Panasonicu se bude vyznačovat minimalistickým designem a nadstandardními technickými parametry. Oba displeje nabídnou jas 500 cd/m2, široké pozorovací úhly 178/178 a samozřejmě Full HD obraz. Jelikož nejsou monitory opatřeny ventilátory, je eliminováno riziko nasátí prachových částic a nutná údržba je tak zcela minimální. Oba nové displeje mohou být instalovány nejen na šířku, ale i na výšku.

Co se týče konektivity, TH-42LF5 i TH-47LF5 nabídnou HDMI, DVI, VGA a audio porty. Z displejů řady LF5 lze vytvářet také videostěny o rozměrech až 5×5 obrazovek. Integrovaný senzor intenzity okolního světla automaticky upravuje úroveň podsvícení panelu tak, aby byl obraz dobře čitelný a provoz úsporný. Oba displeje budou v prodeji od srpna letošního roku za doporučenou maloobchodní cenu 28 794 Kč u modelu TH-42LF5 a 35 994 Kč u modelu TH-47LF5.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře