Panasonic přichází na trh s voděodolnou TV

vydáno 12. 3. 2013 | autor Jaromír Šetek | sekce Bleskovky | téma Televizory

Tagy: Panasonic, prenosna televize, tv na zahradu, vodeodolna tv, vodotesna tv

SV-ME7000 je označení modelu televizoru Panasonic, který je skutečně neobyčejný. Tento televizor s 10palcovou α-Si TFT obrazovkou s rozlišením 1024×600 má totiž certifikaci IPX7. To znamená, že malý televizor a jeho ovladač lze s klidem používat v koupelně, dokonce i přímo ve sprše, jelikož je voděodolný.

Podle oficiálních parametrů vzdoruje vniknutí vody až do hloubky 1 metr na dobu 30 minut. Voděodolnost docení i ti, kteří chtějí používat TV v exteriéru, například při práci na zahradě. SV-ME7000 má baterii s výdrží až 3,5 hodiny a také integrovanou anténu, takže je vskutku přenosným zařízením vhodným do venkovního prostředí. Jediným omezením pak zůstane teplota prostředí. Do mrazu Panasonic svojí televizi pravděpodobně nepřipravil.

SV-ME7000 počítá i s externí anténou a je opatřen technologií Room Jump Link, díky které je možné sledovat obsah z jiných Diga a Viera zařízení a díky Wi-Fi nabídne i funkce smart TV. Televize vážící necelý kilogram bude v prodeji v Japonsku od 30. dubna v bílé a růžové barvě. Zda se dostane i mimo japonský trh, se ukáže pravděpodobně na základě úspěchu na tamějším trhu. Rozhodovat bude i cena, která zatím zveřejněna nebyla.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře