Policejní akademie míří na britský Blu-ray v kompletní kolekci

vydáno 29. 10. 2013 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma Filmy, Ze světa

Tagy: Blu-ray, collection, film, kolekce, Police Academy, Policejní akademie

Major Maisner by měl radost. A spolu s ním asi každý fanoušek proutníka Mahoneyho, nesmlouvavého Hightowera, anebo pološíleného chodícího jukeboxu Jonese. Policejní akademie se totiž konečně chystá na Blu-ray v kompletní kolekci, která bude obsahovat všech 7 filmů, z nichž minimálně první tři patří do vysokého komediálního nadprůměru.

Kolekce se začne prodávat ve Velké Británii, a to od 11. listopadu v minimalistické žlutém boxu, do něhož jsou naskládány tři černé plastové krabičky. Pravda, nic oslňujícího, avšak při ceně 42 liber jde stále o poměrně výhodnou koupi, která navíc za pár měsíců jistě půjde výrazněji dolů. Rozhodně tedy nemusíte mířit na Amazon v domnění, že se edice brzy vyprodá. Podobných kolekcí jiných sérií se v obchodech válí tuny a prozatím cena vždy utěšeně klesala. Stačí si vzpomenout například na kolekci Rockyho, jež se dá v zahraničí čas od času sehnat doslova za pakatel.

Bonusová nabídka nebyla zveřejněna, tudíž se předpokládá, že na discích nebude přítomná. Nicméně dříve vydaná DVD měla u každého filmu retrospektivní rozhovory, takže se třeba dočkáme příjemné překvapení.

Policejní akademie - kompletní kolekce
Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře