Rekordní iPhone 4S a test HD videa

vydáno 17. 10. 2011 | autor Štěpán Čermák | sekce Bleskovky | téma Foto a video, Mobilní telefony | 3 komentáře

Tagy: 1080p, Apple, Canon, Canon 5D MKII, Full HD, iPhone, iPhone 4S

V Apple zase poteče šampaňské proudem. Společnosti se totiž podařilo za pouhé tři dny prodat neuvěřitelné čtyři miliony kusů nového iPhone 4S, jehož prodeje podle analytiků do konce roku stoupnou ke třiceti milionům. To je mimochodem číslo, kterého Samsung dosáhl s oběma modely Galaxy S za více než rok od uvedení „jedničky“. I přes počáteční zklamání z „nepříchodu“ pětky si proto můžou u Apple pogratulovat a začít plánovat tahy na příští měsíce.

V souvislosti s těmi se mimochodem spekuluje o uvedení menšího iPadu, který by dodatečně tvořil konkurenci pro Kindle Fire od Amazonu.

Ale zpátky k iPhonu. Jednou z vyzdvihovaných úprav na čtyřce je kamerka a fotoaparát, které prý dostaly novou světelnější optiku, jsou rychlejší a poradí si s vyšším rozlišením. Natáčet na nich můžete ve FullHD a podle prvních ohlasů výsledné klipy vypadají naprosto výborně. Internet je prvních testovacích videí plný, tak to zkusíme trochu jinak: podívejte se na srovnávačku HD videa iPhonu 4S vedle Canonu 5D MKII.

Canon 5D MKII vs iPhone 4S

Sice lze z takového videa jen těžko vytvářet nějaké závěry, který přístroj dokáže točit lépe (optika Canonu přece jen bude „o něco“ lepší), canoňácké video tu spíš slouží jako referenční materiál, na jehož základě můžete sami posoudit, jak kvalitní video iPhone 4S zvládá.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře

Re: Rekordní iPhone 4S a test HD videa

Vložil Shorty (bez ověření), 18. Říjen 2011 - 8:58

Obrázek uživatele Shorty

Z canonu vypadá o něco líp, ale i tak je to docela úspěch. akorát se mi zdá, žě jabkofón má něják přehnaně zvedlej kontrast a jas :)

Re: Rekordní iPhone 4S a test HD videa

Vložil Andrew (bez ověření), 19. Říjen 2011 - 20:24

Obrázek uživatele Andrew

Na telefon velmi dobré… :)

Myslíte si, že je to opravdu pravda s tim 7" ipadem? Protože si řikám, že vždycky z Applu vycházely zprávy o tom, že ten náš výrobek má přesně ty správné parametry, které budou jednožnačně vyhovovat spotřebiteli a jiné jsou špatné! At už to bylo u Iphonu nebo Ipadu.. Je sice pravda, že ve velení neni už Jobs, ale i tak? diky za odpověď

Malý iPad

Vložil Creator (bez ověření), 23. Říjen 2011 - 13:33

Obrázek uživatele Creator

Apple nemá důvod vydat malý iPad, aby konkuroval dotovanému přehrávači obsahu od Amazonu. Apple vydělává na hardwaru. Vydání levného zařízení s odlišnou úhlopříčkou pro něj nemá ekonomický smysl.