S tablety od Samsungu jsou uživatelé nejspokojenější

vydáno 2. 11. 2013 | autor Petr Semecký | sekce Bleskovky | téma Mobilní telefony, Ze světa

Tagy: Acer, Amazon Kindle, Apple, ASUS, iPad, Samsung, tablet

Samsung Galaxy Tab 7.7 Alespoň to tvrdí společnost J.D. Power, která se specializuje na průzkum trhu. Nejnověji se totiž zaměřila na spokojenost amerických zákazníků, kteří si pořídili tablet od Applu, Samsungu, Asusu, Amazonu nebo Aceru. Škála spokojenosti byla stanovena až do 1000 bodů, přičemž průměrná spokojenost s tablety se zastavila na 821 bodech. Vítězem se však stal těsně Samsung.

Korejský výrobce získal mezi tázanými celkem 835 bodů, čímž o dva body předčil největší konkurenci od jablíčkářského giganta Applu. Tomu u zákazníků nejvíce ubližuje přepálená cena, kvůli které mnozí zákazníci raději sáhnou po méně stylovém a „in“ zařízení od konkurence, jež je ale výrazně levnější. Na třetím místě skončil Amazon se svými produkty značky Kindle a poslední příčku obsadil Acer, jenž za svými konkurenty zaostal zdaleka nejvíc. Zatímco ostatní se snadno přehoupli přes 800 bodů, Acer skončil na 781 bodech.

Studie J.D. Power přišla rovněž se zjištěním, že většina tázaných (59 procent) nakupuje zařízení v kamenných prodejnách, zatímco zbytek sází na on-line obchody, které umí zaujmout většími slevami jednotlivých produktů.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Komentáře