BenQ W600+ - DLP HD projektor pro domácí kino a zábavu

vydáno 23. 8. 2010 | autor BenQ | sekce Tiskové zprávy | téma Projektory | 1 komentář

Tagy: 120 Hz, 3D, 3D Color Management, 720p, ANSI, BenQ, BrilliantColor, DLP, HD Ready, HDCP, HDMI, projektor, RGB, S-Video, Texas Instruments, UNISHAPE, W600

BenQ - logo

Vysoký jas a kontrast zaručují skvělý vizuální zážitek!

Společnost BenQ oznámila rozšíření produktové řady svých HD projektorů o nový model, nesoucí označení W600+. BenQ se tímto soustřeďuje na nadšence domácí zábavy, kteří hledají perfektní 720p multimediální, domácí projektor.

Jednočipový projektor je zkonstruován na základě DLP® technologie společnosti Texas Instruments a přináší výjimečný požitek z HD videa prostřednictvím pokročilého zpracování obrazu BrilliantColor™. Nástupce svého bratra W600 je zdokonalen o ještě lepší jas a kontrast.

W600+ od BenQ je praktickým řešením pro velkoformátové potěšení v oblasti domácí zábavy. Hry, videa či obrázky pocházející z počítače, televize a mnoha dalších zařízení jednoduše připojíte prostřednictvím duálních HDMI portů s podporou technologie HDCP nebo pomocí RGB, kompozitního i komponentního rozhraní a standardu S-Video.

DLP HD projektor BenQ W600+

Graficky náročné hry a komplexní filmové scény jsou bezchybně zobrazeny v HD rozlišení 720p, jehož charakteristiky dále zlepšuje pokročilé šestisegmentové kolečko barev a technologie BrilliantColor, UNISHAPE, a 3D Color Management.

BrilliantColor dovoluje zvýšení jasu až o 50 %, zlepšuje zobrazení středních odstínů a pro realističtější a živější reprodukci barev rozšiřuje klasickou RGB paletu o další barvy: žlutou, bílou, fialovou a azurovou.

3D Color Management umožňuje uživatelům vyladit barevné tóny spolu se sytostí odstínů, stejně jako získat individuální barvy pro specifické aplikace tak, aby byly optimalizovány dle představ konkrétního uživatele.

Bezchybné podání barev, temné odstíny černé, jasnější odstíny bílé a ostré rozlišení detailů jsou dále podpořeny svítivostí 2600 ANSI lumenů a vysokým kontrastním poměrem 4000:1.

DLP HD projektor BenQ W600+ DLP HD projektor BenQ W600+ DLP HD projektor BenQ W600+ DLP HD projektor BenQ W600+

Výhodnost výběru modelu W600+ jakožto cenově dostupného projektoru pro domácí zábavu ještě umocňuje životnost lampy v eko módu 4000 hodin (nejvyšší ve své třídě), stejně jako příkon v pohotovostním režimu pod hranicí 1 wattu.

Další novinkou výbavy W600+ je technologie 3D projekce, díky které si můžete vychutnávat filmy, sportovní či jiné akce více realistickým způsobem. Dokonalého obrazu 3D uživatel docílí pomocí počítače, který je vybaven grafickou kartou se stereoskopickou funkcí, která pracuje s frekvencí 120 Hz.

Projektor je dostupný za částku 14990 Kč bez DPH.

Související články

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Další Tiskové zprávy

Komentáře

Re: BenQ W600+ - DLP HD projektor pro domácí kino a ...

Vložil Jiri (bez ověření), 27. Březen 2011 - 22:46

Obrázek uživatele Jiri

Zdravim.Funguje na tomto projektoru bezproblemu 3D z Playstationu 3?Dekuji za informaci.