Godzilla (recenze Blu-ray)

vydáno 9. 3. 2010 | autor Robert Krátký | sekce Recenze | téma Filmy | 607 komentářů

Tagy: 2012, Blu-ray, Den nezávislosti, Den poté, Dolby Digital, DTS-HD Master Audio, film, Glory, Godzilla, Independence Day, MPEG-4 AVC, The Day After Tomorrow

Godzilla (1998)

Jsem si jistý, že si Roland Emmerich vyslechl za svou verzi Godzilly z roku 1998 už mnoho kritiky. První vlna přišla od puristů, kterým se nelíbilo, jak Emmerich znásilnil původní japonský příběh. Další salvu vypálili filmoví kritici, kteří v době uvedení film roznesli na kopytech kvůli hereckým výkonům, naivnímu scénáři a předvídatelnému konci.

Rád bych se tedy vyhnul přílišnému kritizování, a proto začnu tím, co se mi na filmu líbí. Výčet nedostatků si nechám až na konec. Sluší se zmínit, že ačkoliv většina lidí nebyla s filmem spokojena, byl to komerční trhák, podobně jako další Emmerichovy filmy. Na svůj 130milionový rozpočet Godzilla vydělala téměř půl miliardy dolarů v kinech a na DVD, takže ji nelze považovat za propadák.

Emmerichova Godzilla je, stejně jako většina filmů tohoto režiséra (a scénáristy), film pro pobavení. Když nečekáte zázraky, nebudete zklamáni. V průběhu dvou a čtvrt hodiny uvidíte hromadu zdařile natočených akčních a napínavých scén, nejeden vtipný výstup a slušnou řádku kvalitních speciálních efektů.

Příběh začíná ve Francouzské Polynésii, kde je radioaktivnímu záření vystaveno vajíčko tamější ještěrky. Potvůrka samozřejmě zmutuje do obří velikosti, což se dozvídáme ze série incidentů, při kterých hladová ještěrka potápí veliké lodě, nechává po sobě stopy jako v Jurském parku a přitom nevyhnutelně míří na Manhattan. Tam nám ji také filmaři poprvé ukáží v celé kráse.

Zastavit zkázu se snaží dvě skupiny: oficiální americká akce v čele s armádou, které radí zakřiknutý vědec Niko Tatopoulos (Matthew Broderick), a tajná francouzská diverzantská operace, které velí Phillipe Roaché (Jean Reno). Francouzi se angažují údajně kvůli tomu, že mají špatné svědomí, jelikož jejich jaderné testy Godzillu stvořily – a také proto, aby zahladili stopy.

Godzilla (1998) Godzilla (1998) Godzilla (1998) Godzilla (1998)

Příběh je docela nápaditý a nedá se mu upřít jistá originálnost (kterou však mnozí diváci ve spojení s fenoménem Godzilla moc neocení). Problém je v tom, že Godzilla nešlape podobně jako Den nezávislosti (recenze). Možná je to tím, že film nenabídne nic nového od chvíle, kdy se příšera usadí v New Yorku. Pořád běhá stejnými ulicemi, pořád jí armádní flintičky nic nedělají, pořád jí koukáme na záda, jak někde mizí v díře.

Matthew Broderick je ve své roli podivně nezúčastněný a divák z něj rozhodně nemá stejný pocit jako ze sympaticky dětinských rolí Jeffa Goldbluma a Willa Smithe (ve zmiňovaném Dnu nezávislosti). Broderick celý film odehrál s necharakteristicky znuděným výrazem, který jen občas přechází do unaveného zklamání. Je nám ho líto jako postavy i jako herce. Kam se poděl ten odhodlaný Broderick z úžasného Glory, to nemám zdání.

Situaci trochu zachraňuje vtipný Hank Azaria v roli neohroženého kameramana, ale jeho postava je spíše okrajová. Se ctí z filmu vyjde asi jen Jean Reno. (Také máte pocit, že by se z posledních let těžko hledal americký film s Francouzem, kterého nehraje právě Jean Reno?)

Hlavní problém filmu je to, že jej, na rozdíl od jiných Emmerichových snímků, nespasí speciální efekty. Celé dlouhé dvě hodiny čekáme na bombastické vyvrcholení, které však nepřijde. Potenciálně slibné řádění mezi newyorskými mrakodrapy probíhá stále jakoby mimochodem a automaticky a film nemá šťávu, na kterou jsme zvyklí z jiných katastrofických snímků tohoto režiséra.

Přestože Godzilla napáchá poměrně dost škody, ani jednou během filmu nemá divák pocit, že by šlo opravdu do tuhého, že má lidstvo na kahánku. Tento dojem urgence, která tak dobře funguje v Dnu nezávislosti nebo později ve filmu Den poté, v Godzille schází.

Godzilla (1998) Godzilla (1998) Godzilla (1998) Godzilla (1998)

Jako kdyby si to Dean Devlin a Roland Emmerich při psaní scénáře uvědomovali… z ničehož nic začne v tomto směru projevovat jistou snahu Broderickův Dr. Tatopoulos, který pronáší varování o tom, jak by Godzilly mohly vytlačit lidstvo.

Zní to však strojeně a naléhavost je přibližně srovnatelná s konstatováním, že v ledničce došlo pivo. Divák má tendenci se tomu ušklíbat podobně jako celé střední části vyprávění, jež je zaplněna scénami, ve kterých režisér loví Godzillu, ale divák už dopředu ví, že toto úsilí vyjde nazmar.

Blu-ray

Blu-ray vydání není nijak zvlášť bohaté. Obraz je průměrný až lepší, zvuk vynikající a bonusy mizivé. Vizte dále.

Obraz

Prezentace na Blu-ray (2,40:1, MPEG-4 AVC) nenadchne, ale ani neurazí. Vezmeme-li v potaz, že se většina filmu (kromě úvodních scén z ostrovů) odehrává v zamračeném počasí, v dešti nebo ve tmě (a občas obojí), tak se na obraz není možné příliš hněvat. Nemá, kde vyniknout. V některých chvílích bych ocenil více detailu a méně zrna, ale ve vší té tmě a dešti to vypadá ještě dobře.

Přenosu je ke cti, že i při tmavých scénách zachovává prostorovost a stíny nebo tmavé kouty se neslévají do neurčitých fleků. Také déšť vypadá docela dobře. Přesto však není obraz jedním z těch, které byste vybrali pro otestování nové televize.

Godzilla (1998) - Blu-ray video bitrate

Zvuk

To je jiná. Tam, kde se obraz jakž-takž drží, zvuk vyniká. Například častý déšť zní výborně, stejně jako dunivě prostorové echo z tunelů newyorského metra. Zadní reproduktory oceníte při nahánění Godzilly s pomocí vrtulníků mezi věžáky Manhattanu a ostře kovové štěky kulometů a větších ráží přitom budou znít opravdu povedeně. Také Godzilliny skřeky a řev si vychutnáte.

DTS-HD Master Audio 5.1 je k dispozici v angličtině, zatímco český dabing se spokojuje s Dolby Digital 5.1. Rozdíl je docela dost patrný, takže doporučuji zůstat u anglické verze. České titulky jsou samozřejmě k dispozici.

TIP: Všechny dostupné technické informace, popis jazykové výbavy a informace o možnosti importu ze zahraničí naleznete ve zdejším Blu-ray katalogu na stránce s detailem tohoto filmu: Godzilla.

Bonusy

Je to bída. Jediný zajímavý a bonusu-hodný materiál je komentář o speciálních efektech, který byl už na DVD. Namluvili ho Volker Engel a Karen Goulekas. Pokud jste fanoušci filmových efektů, pravděpodobně v něm najdete mnoho zajímavého. Já přiznávám, že jsem ho nevydržel poslouchat celý.

Godzilla (1998) Godzilla (1998) Godzilla (1998) Godzilla (1998)

Je docela škoda, že na disku není komentář Rolanda Emmericha. Komentářové stopy tohoto pána se vyznačují nadšením a nakažlivým zaujetím pro popisovaný film, což by mohlo celé prezentaci výrazně prospět.

Blu-ray novinka je interaktivní kvíz, který můžete hrát buď sami, nebo ve více lidech. Otázky se týkají filmu a jsou dosti primitivní, takže musíte mít značnou trpělivost, chcete-li hru dokončit. Vážně by mě zajímalo, jak ukrutná by na vás musela dolehnout nuda, abyste ucítili nutkání s tímto „bonusem“ trávit čas.

Za zhlédnutí stojí pseudo-dokument (SD), který moderuje Harry Shearer ve své filmové roli televizního redaktora Charlese Caimana. Jde o sestřih útržků z filmu a rozhovorů s tvůrci i herci. Mnohem zajímavější určitě bylo tento skromný film o filmu sledovat před oficiálním uvedením Godzilly.

Seznam bonusů uzavírá přibližně desetiminutový sestřih (SD) bojových scén z různých starších filmů o Godzille. Bylo by to docela fajn, nebýt několika věcí: Po celou dobu (i během klipů z filmů) hraje vlezlá a zcela zbytečná elektronická hudba; obraz je nahoře i dole oříznutý rádoby stylovými okraji (kostrbaté nazelenalé pruhy, které mají asi připomínat Godzillu); každý klip je uvozen ohavně nevkusným celostránkovým titulkem, který je ještě ke všemu patřičně dramaticky přečten hlasem na pozadí.

Disk je navíc vybaven funkcí BD-Live, takže pokud máte Blu-ray přehrávač s profilem 2.0 a vyšším, můžete se připojit do online aplikace Sony, pustit si ukázky nových filmů apod.

DVDobchod.cz - logo

Abych nezapomněl: Na disku je ještě trailer (ukázka) k filmu 2012 a videoklip k songu Heroes od The Wallflowers.

Blu-ray film Godzilla k recenzi poskytl DVDobchod.cz – Blu-ray a DVD filmy pro celou rodinu. Děkujeme.

Mohly by vás zajímat naše další recenze Blu-ray filmů a HD elektroniky »

Další filmy Rolanda Emmericha na Blu-ray

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Další Recenze

Komentáře

Re: Godzilla (recenze Blu-ray)

Vložil d.f.h, 9. Březen 2010 - 12:40

Obrázek uživatele d.f.h

OK, máme dilema. Podrobnosti a anketa zde v našem diskusním fóru: http://forum.hdmag.cz/viewtopic.php?…

Re: Godzilla (recenze Blu-ray)

Vložil bugbear (bez ověření), 9. Březen 2010 - 14:56

Obrázek uživatele bugbear

Godzilla má všechno (asi) velké, takže s velkým G. :D

fake oakley sunglasses

Vložil fake oakley sunglasses (bez ověření), 5. Duben 2018 - 12:20

Obrázek uživatele fake oakley sunglasses

Cheap Real Oakleys Sunglasses Sale 90% Off. We provide Discount Oakley Sunglasses Clearance with Free Shipping. Cheapest Authentic Oakley Sunglasses Outlet Store Online.Cheap Oakley Radar Polarised Glasses Clearance UK http://replicasunglassesoutletuk.smugbaby.com! Oakley sunglasses are the best way to protect eyes from dust, dirt, smoke and other harmful substances. [url=http://replicasunglassesoutletuk.smugbaby.com/tag/cheap-fake-oakley-sunglasses]fake oakley sunglasses[/url]
fake oakley sunglasses

replica ray ban sunglasses uk

Vložil replica ray ban sunglasses uk (bez ověření), 5. Duben 2018 - 12:21

Obrázek uživatele replica ray ban sunglasses uk

All kinds of replica Oakleys sunglasses from professional china sunglasses factory.Buy best quality cheap replica Oakley sunglasses from us is a wise choice.Cheap Oakley Sunglasses For Sale Uk http://replicasunglassesoutletuk.smugbaby.com, Shop All Men's | Women's Sunglasses At The Official Oakley Online Store.There are many different styles cheap oakley sunglasses uk for you to choose. Fast shipping.No Tax! replica ray ban sunglasses uk http://replicasunglassesoutletuk.smugbaby.com/…tlet-sale-uk
replica ray ban sunglasses uk

fake oakley sunglasses uk

Vložil fake oakley sunglasses uk (bez ověření), 5. Duben 2018 - 12:21

Obrázek uživatele fake oakley sunglasses uk

Ray Ban Uk Sale Outlet – Ray Ban Wayfarer Sunglasses Sale Online,Cheap replica ray bans sunglasses outlet uk,offer kinds of fake ray bans,buy more big discount http://replicasunglassesoutletuk.smugbaby.com,buy fake ray ban sunglasses here,high quality enjoy and fast free shipping.Welcome to our cheap oakley sunglasses uk store,Oakley sunglasses lead the fashion in every season, they made in top quality material with fashion design. There are many different styles cheap oakley sunglasses uk for you to choose. fake oakley sunglasses uk http://replicasunglassesoutletuk.smugbaby.com/…tlet-sale-uk
fake oakley sunglasses uk

ray ban uk outlet

Vložil ray ban uk outlet (bez ověření), 5. Duben 2018 - 12:21

Obrázek uživatele ray ban uk outlet

Discount sunglasses, replica sunglasses, polarized sunglasses, aviator sunglasses in 100's of styles and colors.Buy Oakley Designer Sunglasses at Sunglasses Shop http://replicasunglassesoutletuk.smugbaby.com.Sunglasses Shop : Designer Sunglasses : Including Oakley and Ray Ban,Fake Designer Cheap Ray Ban Sunglasses Sale,Hot Classic Ray Ban Outlet UK,New Kinds of Cheap Ray Bans Wayfarers,Aviators.Buy The Cheapest Ray Bans,Replica Ray Bans,Professional Discount Ray Ban Sunglasses Outlet Online Shop,Up To 80% OFF and Fast Delivery. ray ban uk outlet http://replicasunglassesoutletuk.smugbaby.com/…es-outlet-uk
ray ban uk outlet

cheap nfl jerseys

Vložil cheap nfl jerseys (bez ověření), 16. Duben 2018 - 3:28

Obrázek uživatele cheap nfl jerseys

Only $15 Nike Jerseys China with free shipping service. Buy Cheap Nike NFL Jerseys Wholesale for all Sports Jerseys like NFL, Baseball, NBA, NCAA ETC.wholesale cheap jerseys free shipping online for sale best quality from china http://cheapnfljerseysonlinesale.podeestore.co.uk.Cheap wholesale nfl jerseys from china for sale from china factory.Best personalized cheap nfl jerseys wholesale factory from china online supply with the price and fast free shipping,Cheap wholesale kids and womens and youth nfl nike jerseys from china. cheap nfl jerseys http://cheapnfljerseysonlinesale.podeestore.co.uk
cheap nfl jerseys

cheap jerseys wholesale supply

Vložil cheap jerseys wholesale supply (bez ověření), 16. Duben 2018 - 3:28

Obrázek uživatele cheap jerseys wholesale supply

NFLShop – The Official Online Shop of the NFL | Buy cheap nfl authentic jerseys women nfl jerseys for women,Wholesale cheap nfl jerseys from china best nfl official store suppliers,Best service,Fast free shipping.Wholesale cheap Authentic Elite jerseys from china at lowest price http://www.nbyarn.com.Top Quality Cheap Wholesale Jerseys From China Free Shipping. cheap jerseys wholesale supply http://www.nbyarn.com
cheap jerseys wholesale supply

spotify to mp3 converter free download

Vložil spotify to mp3 converter free download (bez ověření), 23. Duben 2018 - 21:25

Obrázek uživatele spotify to mp3 converter free download

How to Convert Spotify Playlist to MP3 For Offline Listening?Although Spotify, the largest online music streaming service, provides easy access to its music streams for all subscribers through various of devices, such as iOS, Android online http://www.starlinesales.com/spotify.asp Playlist Converter – Convert your music playlists. spotify to mp3 converter free download http://www.starlinesales.com/spotify.asp
spotify to mp3 converter free download

ルイヴィトンコピー

Vložil ルイヴィトンコピー (bez ověření), 3. Květen 2018 - 17:37

Obrázek uživatele ルイヴィトンコピー

グッチiphoneXケース|iphoneケースヴィトン|iphoneケースシャネル:„iphonecasesjpbuycheap777“シャネル iphoneケース 本物 値段.ブランド iphone5ケース.は全面的に携帯を保护してシャネル iphoneケース 本物 値段.ブランド iphone5ケースさまざまな色があって、配信早速、品质も素敌てす.全国で送料無料です. ルイヴィトンコピー http://www.cyclinghalloffame.com/
ルイヴィトンコピー

Moncler Jackets UK Sale

Vložil Moncler Jackets UK Sale (bez ověření), 24. Říjen 2018 - 19:41

Obrázek uživatele Moncler Jackets UK Sale

Canada Goose Jackets, Coats, Parkas & Gilets | 2018 Canada Goose Outlet, Canada Goose Clearance Jackets Sale-Cheap Canada Goose Jackets UK Online, 2018 Canada Goose Outlet Store Online,New Style all kinds of cheap canada goose Jackets, Parka, Coats sale.Shop Cheap Canada Goose Jackets & Parkas for men and women from Canada Goose Outlet UK, perfect for UK cold weather. Moncler Jackets UK Sale http://www.monclerjacketuks.com/
Moncler Jackets UK Sale

Moncler Online Shop Sale

Vložil Moncler Online Shop Sale (bez ověření), 24. Říjen 2018 - 19:41

Obrázek uživatele Moncler Online Shop Sale

Moncler Outlet Online UK – Cheap Moncler Jackets,Coats,Vest On Sale_Free Shipping Moncler Jackets & Moncler Coats On Sale,Huge Discount,100% High Quality. Get your Discount Moncler Jackets at Moncler Outlet Store. Moncler Online Shop Sale http://www.monclersale-online.com/
Moncler Online Shop Sale

Cheap Moncler Coats Womens

Vložil Cheap Moncler Coats Womens (bez ověření), 24. Říjen 2018 - 19:42

Obrázek uživatele Cheap Moncler Coats Womens

Moncler: Clothing and down jackets for men, women and kids.Moncler offers you a fine collection of clothing, down jackets and accessories for men, women and kids. Discover more on the online store.Moncler outlet: we offer moncler jackets, coats & vest for womens, kids and mens. We are buy moncler factory outlet online store uk, 100% original! Cheap Moncler Coats Womens http://www.cheapmonclercoatswomens.com/
Cheap Moncler Coats Womens

Canada Goose Parka Cheap

Vložil Canada Goose Parka Cheap (bez ověření), 24. Říjen 2018 - 19:42

Obrázek uživatele Canada Goose Parka Cheap

Buying Cheap Canada Goose Outlet Jacket Online?Protective parkas, light jackets and breathable knits for outdoor adventures. PBI Expedition Parka. … Rowley Parka Black Label.Men's Parkas, Jackets & Accessories | Canada Goose-Women's Parkas, Jackets & Accessories | Canada Goose. Canada Goose Parka Cheap http://www.canadagooseparkacheap.com/
Canada Goose Parka Cheap

Moncler Down Jackets Outlet

Vložil Moncler Down Jackets Outlet (bez ověření), 24. Říjen 2018 - 19:42

Obrázek uživatele Moncler Down Jackets Outlet

Shop discounted moncler & more-Cheap Moncler Jackets Outlet Online – Free Shipping On Moncler Outlet UK With Top Quality 100% Authentic, New Style Cheap Moncler Coats Online Sale With 70% Off Limited Offer. Moncler Down Jackets Outlet http://www.monclerjacketsoutletstoreonline.com/
Moncler Down Jackets Outlet

Canada Goose UK Outlet

Vložil Canada Goose UK Outlet (bez ověření), 24. Říjen 2018 - 19:43

Obrázek uživatele Canada Goose UK Outlet

Doudoune Moncler Pas Cher Soldes En France, Doudoune Moncler Femme & Homme Pas Cher, Moncler Pas Cher, Moncler Soldes.Doudoune Moncler Pas Cher Soldes En France,2018 Doudoune Moncler-Acheter Doudoune Moncler pas cher,73% OFF, Veste Moncler ,Doudoune Moncler Femme Soldes en ligne. Canada Goose UK Outlet http://www.canadagoosejacketuk.com/
Canada Goose UK Outlet

Canada Goose Factory Sale

Vložil Canada Goose Factory Sale (bez ověření), 24. Říjen 2018 - 19:43

Obrázek uživatele Canada Goose Factory Sale

Moncler Outlet,Doudoune Moncler Pas Cher,Moncler Doudoune France Outlet MONCLER france! 80% Doudoune Moncler pas cher,2018 nouvel style de vestes moncler,moncler quincy,doudoune moncler femme,moncler homme!Achat et Vente Neuf Doudoune Moncler pas cher en ligne. Canada Goose Factory Sale http://www.canadagoosesaleuk.com/
Canada Goose Factory Sale

Canada Goose Jackets On Sale Men

Vložil Canada Goose Jackets On Sale Men (bez ověření), 24. Říjen 2018 - 19:44

Obrázek uživatele Canada Goose Jackets On Sale Men

Moncler Outlet,Doudoune Moncler Pas Cher,Moncler Doudoune France Outlet MONCLER france! 80% Doudoune Moncler pas cher,2018 nouvel style de vestes moncler,moncler quincy,doudoune moncler femme,moncler homme!Achat et Vente Neuf Doudoune Moncler pas cher en ligne. Canada Goose Jackets On Sale Men http://www.canadagoosejacketsonsale.com/
Canada Goose Jackets On Sale Men

Canada Goose Parka On Sale

Vložil Canada Goose Parka On Sale (bez ověření), 24. Říjen 2018 - 19:44

Obrázek uživatele Canada Goose Parka On Sale

Découvrez la collection Moncler 2018 – Doudoune Moncler Pas Cher Magasin Soldes – Acheter Doudoune Moncler pas cher,74% OFF, Veste Moncler ,Doudoune Moncler Femme Soldes en ligne.Doudoune Moncler Pas Cher,Moncler Femme / Homme Soldes 2018. Acheter Doudoune Moncler pas cher. Canada Goose Parka On Sale http://www.cheapcanadagooseparka.com/
Canada Goose Parka On Sale

Cheap Moncler Jackets On Sale

Vložil Cheap Moncler Jackets On Sale (bez ověření), 24. Říjen 2018 - 19:44

Obrázek uživatele Cheap Moncler Jackets On Sale

Découvrez la collection Moncler 2018 – Doudoune Moncler Pas Cher Magasin Soldes – Acheter Doudoune Moncler pas cher,74% OFF, Veste Moncler ,Doudoune Moncler Femme Soldes en ligne.Doudoune Moncler Pas Cher,Moncler Femme / Homme Soldes 2018. Acheter Doudoune Moncler pas cher. Cheap Moncler Jackets On Sale http://www.moncler-jacketsonsale.com/
Cheap Moncler Jackets On Sale

Cheap Real Canada Goose Jackets

Vložil Cheap Real Canada Goose Jackets (bez ověření), 24. Říjen 2018 - 19:45

Obrázek uživatele Cheap Real Canada Goose Jackets

Moncler Outlet Online UK – Cheap Moncler Jackets,Coats,Vest On Sale_Free Shipping Moncler Jackets & Moncler Coats On Sale,Huge Discount,100% High Quality. Get your Discount Moncler Jackets at Moncler Outlet Store. Cheap Real Canada Goose Jackets http://www.canadagoosejacketcheap.com/
Cheap Real Canada Goose Jackets

Moncler UK Official Store

Vložil Moncler UK Official Store (bez ověření), 24. Říjen 2018 - 19:45

Obrázek uživatele Moncler UK Official Store

Découvrez la collection Moncler 2018 – Doudoune Moncler Pas Cher Magasin Soldes – Acheter Doudoune Moncler pas cher,74% OFF, Veste Moncler ,Doudoune Moncler Femme Soldes en ligne.Doudoune Moncler Pas Cher,Moncler Femme / Homme Soldes 2018. Acheter Doudoune Moncler pas cher. Moncler UK Official Store http://www.moncleruk.net
Moncler UK Official Store

Moncler Outlet Online Shopping

Vložil Moncler Outlet Online Shopping (bez ověření), 24. Říjen 2018 - 19:45

Obrázek uživatele Moncler Outlet Online Shopping

Moncler Outlet,Doudoune Moncler Pas Cher,Moncler Doudoune France Outlet MONCLER france! 80% Doudoune Moncler pas cher,2018 nouvel style de vestes moncler,moncler quincy,doudoune moncler femme,moncler homme!Achat et Vente Neuf Doudoune Moncler pas cher en ligne. Moncler Outlet Online Shopping http://www.moncleroutlet4it.com/
Moncler Outlet Online Shopping

Cheap Moncler Down Jackets

Vložil Cheap Moncler Down Jackets (bez ověření), 24. Říjen 2018 - 19:46

Obrázek uživatele Cheap Moncler Down Jackets

Doudoune Moncler Pas Cher Soldes En France, Doudoune Moncler Femme & Homme Pas Cher, Moncler Pas Cher, Moncler Soldes.Doudoune Moncler Pas Cher Acheter Moncler en ligne | Doudoune Moncler Pas Cher Soldes En France 2018. Cheap Moncler Down Jackets http://www.monclerjacketsmenscheap.com/
Cheap Moncler Down Jackets

Canada Goose Jacket Online Sale

Vložil Canada Goose Jacket Online Sale (bez ověření), 24. Říjen 2018 - 19:46

Obrázek uživatele Canada Goose Jacket Online Sale

Doudoune Moncler Pas Cher Soldes En France, Doudoune Moncler Femme & Homme Pas Cher, Moncler Pas Cher, Moncler Soldes.Doudoune Moncler Pas Cher Soldes En France,2018 Doudoune Moncler-Acheter Doudoune Moncler pas cher,73% OFF, Veste Moncler ,Doudoune Moncler Femme Soldes en ligne. Canada Goose Jacket Online Sale http://www.topcanadagoosevestoutlet.com/
Canada Goose Jacket Online Sale

Moncler Coat Outlet

Vložil Moncler Coat Outlet (bez ověření), 24. Říjen 2018 - 19:46

Obrázek uživatele Moncler Coat Outlet

Moncler: Clothing and down jackets for men, women and kids.Moncler offers you a fine collection of clothing, down jackets and accessories for men, women and kids. Discover more on the online store.Moncler outlet: we offer moncler jackets, coats & vest for womens, kids and mens. We are buy moncler factory outlet online store uk, 100% original! Moncler Coat Outlet http://www.moncler-coats.com/
Moncler Coat Outlet

Moncler Outlet Online Shop UK

Vložil Moncler Outlet Online Shop UK (bez ověření), 24. Říjen 2018 - 19:47

Obrázek uživatele Moncler Outlet Online Shop UK

Doudoune Moncler Pas Cher Soldes En France, Doudoune Moncler Femme & Homme Pas Cher, Moncler Pas Cher, Moncler Soldes.Doudoune Moncler Pas Cher Soldes En France,2018 Doudoune Moncler-Acheter Doudoune Moncler pas cher,73% OFF, Veste Moncler ,Doudoune Moncler Femme Soldes en ligne. Moncler Outlet Online Shop UK http://www.moncleroutletonline.org
Moncler Outlet Online Shop UK

Moncler Jackets For Cheap

Vložil Moncler Jackets For Cheap (bez ověření), 24. Říjen 2018 - 19:48

Obrázek uživatele Moncler Jackets For Cheap

Moncler | Men's Women's Coats & Jackets for Sale Luxury Fashion – lassic moncler jacket outlet Online Sale. A collection of 100 items moncler jacket outlet Free Worldwide Shipping! Moncler Jackets For Cheap http://www.cheapmonclerjacketswomens.com/
Moncler Jackets For Cheap

Cheap Moncler Jackets On Sale

Vložil Cheap Moncler Jackets On Sale (bez ověření), 24. Říjen 2018 - 19:48

Obrázek uživatele Cheap Moncler Jackets On Sale

Moncler Outlet Online UK – Cheap Moncler Jackets,Coats,Vest On Sale_Free Shipping Moncler Jackets & Moncler Coats On Sale,Huge Discount,100% High Quality. Get your Discount Moncler Jackets at Moncler Outlet Store. Cheap Moncler Jackets On Sale http://www.moncler-jacketsformen.com/
Cheap Moncler Jackets On Sale

Canada Goose Vest Sale

Vložil Canada Goose Vest Sale (bez ověření), 24. Říjen 2018 - 19:49

Obrázek uživatele Canada Goose Vest Sale

Canada Goose Jackets, Coats, Parkas & Gilets | 2018 Canada Goose Outlet, Canada Goose Clearance Jackets Sale-Cheap Canada Goose Jackets UK Online, 2018 Canada Goose Outlet Store Online,New Style all kinds of cheap canada goose Jackets, Parka, Coats sale.Shop Cheap Canada Goose Jackets & Parkas for men and women from Canada Goose Outlet UK, perfect for UK cold weather. Canada Goose Vest Sale http://www.blackcanadagoose.com/
Canada Goose Vest Sale

Canada Goose Coat Outlet

Vložil Canada Goose Coat Outlet (bez ověření), 24. Říjen 2018 - 19:49

Obrázek uživatele Canada Goose Coat Outlet

Moncler Outlet Online UK – Cheap Moncler Jackets,Coats,Vest On Sale_Free Shipping Moncler Jackets & Moncler Coats On Sale,Huge Discount,100% High Quality. Get your Discount Moncler Jackets at Moncler Outlet Store. Canada Goose Coat Outlet http://www.canadagooseoutletuk.com/
Canada Goose Coat Outlet

Mens Canada Goose Cheap

Vložil Mens Canada Goose Cheap (bez ověření), 24. Říjen 2018 - 19:49

Obrázek uživatele Mens Canada Goose Cheap

Moncler Outlet,Doudoune Moncler Pas Cher,Moncler Doudoune France Outlet MONCLER france! 80% Doudoune Moncler pas cher,2018 nouvel style de vestes moncler,moncler quincy,doudoune moncler femme,moncler homme!Achat et Vente Neuf Doudoune Moncler pas cher en ligne. Mens Canada Goose Cheap http://www.canadagooseclothingcheap.com/
Mens Canada Goose Cheap

Moncler Jackets Sale Mens

Vložil Moncler Jackets Sale Mens (bez ověření), 24. Říjen 2018 - 19:50

Obrázek uživatele Moncler Jackets Sale Mens

Sale | Canada Goose – available at Tessuti, the luxury designer retailer for Men, Women and Children.Shop Authentic Canada Goose on sale at Freeds! Free Expedited Shipping & Returns. No Sales Tax on US Orders.Canada Goose UK Brand Shop – Dispatch of goods within 24 h Expert service.Cheap Canada Goose Outlet Jackets & Parkas Sale | Up to 70% Off. Moncler Jackets Sale Mens http://www.monclerjacketssale.com/
Moncler Jackets Sale Mens

Moncler Jackets Online

Vložil Moncler Jackets Online (bez ověření), 24. Říjen 2018 - 19:50

Obrázek uživatele Moncler Jackets Online

Canada Goose: Women's, Men's & Kids' Jackets | Canada Goose Outlet Store in Toronto, Buy Cheap Black Label Parka, Jacket, Coat, Lightweight and Shell Online for Men & Women with Worldwide Free Shipping!Canada Goose Outlet, Cheap Canada Goose Winter Jackets Outlet. Moncler Jackets Online http://www.monclerjacketsoutletuk.co.uk
Moncler Jackets Online

Moncler Jackets Mens Cheap

Vložil Moncler Jackets Mens Cheap (bez ověření), 24. Říjen 2018 - 19:50

Obrázek uživatele Moncler Jackets Mens Cheap

Shop discounted moncler & more-Cheap Moncler Jackets Outlet Online – Free Shipping On Moncler Outlet UK With Top Quality 100% Authentic, New Style Cheap Moncler Coats Online Sale With 70% Off Limited Offer. Moncler Jackets Mens Cheap http://www.cheapmonclerjacketsell.com/
Moncler Jackets Mens Cheap

Canada Goose Mens Coats On Sale

Vložil Canada Goose Mens Coats On Sale (bez ověření), 24. Říjen 2018 - 19:51

Obrázek uživatele Canada Goose Mens Coats On Sale

Buying Cheap Canada Goose Outlet Jacket Online?Protective parkas, light jackets and breathable knits for outdoor adventures. PBI Expedition Parka. … Rowley Parka Black Label.Men's Parkas, Jackets & Accessories | Canada Goose-Women's Parkas, Jackets & Accessories | Canada Goose. Canada Goose Mens Coats On Sale http://www.canadagoosecoatscheap.com/
Canada Goose Mens Coats On Sale

Moncler Outlet Online Sale

Vložil Moncler Outlet Online Sale (bez ověření), 24. Říjen 2018 - 19:51

Obrázek uživatele Moncler Outlet Online Sale

Moncler | Men's Women's Coats & Jackets for Sale Luxury Fashion – lassic moncler jacket outlet Online Sale. A collection of 100 items moncler jacket outlet Free Worldwide Shipping! Moncler Outlet Online Sale http://www.moncler-outlet.cc
Moncler Outlet Online Sale

Cheap Canada Goose Outlet

Vložil Cheap Canada Goose Outlet (bez ověření), 24. Říjen 2018 - 19:51

Obrázek uživatele Cheap Canada Goose Outlet

Sale | Canada Goose – available at Tessuti, the luxury designer retailer for Men, Women and Children.Shop Authentic Canada Goose on sale at Freeds! Free Expedited Shipping & Returns. No Sales Tax on US Orders.Canada Goose UK Brand Shop – Dispatch of goods within 24 h Expert service.Cheap Canada Goose Outlet Jackets & Parkas Sale | Up to 70% Off. Cheap Canada Goose Outlet http://www.canadagooseparkaoutlet.com/
Cheap Canada Goose Outlet

Cheapest Moncler Coats

Vložil Cheapest Moncler Coats (bez ověření), 24. Říjen 2018 - 19:52

Obrázek uživatele Cheapest Moncler Coats

Moncler: Clothing and down jackets for men, women and kids.Moncler offers you a fine collection of clothing, down jackets and accessories for men, women and kids. Discover more on the online store.Moncler outlet: we offer moncler jackets, coats & vest for womens, kids and mens. We are buy moncler factory outlet online store uk, 100% original! Cheapest Moncler Coats http://www.blackmonclercoat.com/
Cheapest Moncler Coats

Moncler Jackets Outlet Sales

Vložil Moncler Jackets Outlet Sales (bez ověření), 24. Říjen 2018 - 19:52

Obrázek uživatele Moncler Jackets Outlet Sales

Découvrez la collection Moncler 2018 – Doudoune Moncler Pas Cher Magasin Soldes – Acheter Doudoune Moncler pas cher,74% OFF, Veste Moncler ,Doudoune Moncler Femme Soldes en ligne.Doudoune Moncler Pas Cher,Moncler Femme / Homme Soldes 2018. Acheter Doudoune Moncler pas cher. Moncler Jackets Outlet Sales http://www.monclerjacketwomens.com/
Moncler Jackets Outlet Sales

Moncler Maya Mens

Vložil Moncler Maya Mens (bez ověření), 24. Říjen 2018 - 19:52

Obrázek uživatele Moncler Maya Mens

Moncler: Clothing and down jackets for men, women and kids.Moncler offers you a fine collection of clothing, down jackets and accessories for men, women and kids. Discover more on the online store.Moncler outlet: we offer moncler jackets, coats & vest for womens, kids and mens. We are buy moncler factory outlet online store uk, 100% original! Moncler Maya Mens http://www.monclermayajacket.com/
Moncler Maya Mens

Moncler Jackets Shop Online

Vložil Moncler Jackets Shop Online (bez ověření), 24. Říjen 2018 - 19:53

Obrázek uživatele Moncler Jackets Shop Online

Moncler Outlet,Doudoune Moncler Pas Cher,Moncler Doudoune France Outlet MONCLER france! 80% Doudoune Moncler pas cher,2018 nouvel style de vestes moncler,moncler quincy,doudoune moncler femme,moncler homme!Achat et Vente Neuf Doudoune Moncler pas cher en ligne. Moncler Jackets Shop Online http://www.moncleroutletonline-shopping.com/
Moncler Jackets Shop Online

Moncler Coats On Sale Online

Vložil Moncler Coats On Sale Online (bez ověření), 24. Říjen 2018 - 19:53

Obrázek uživatele Moncler Coats On Sale Online

Extreme Weather Outerwear | Since 1957 | Canada Goose Discover high quality jackets, parkas and accessories designed for women, men and kids.Cheap Canada Goose Outlet Jackets Sale 70%Off Black Friday -Canada Goose Outlet Sale 128$ Best Canada Goose Jackets.Shop Cheap Canada Goose Jackets & Parkas for men and women from Canada Goose Outlet UK, perfect for UK cold weather. Moncler Coats On Sale Online http://www.monclercoatsoutletvip.com/
Moncler Coats On Sale Online

Moncler Winter Jacket Sale

Vložil Moncler Winter Jacket Sale (bez ověření), 24. Říjen 2018 - 19:54

Obrázek uživatele Moncler Winter Jacket Sale

Extreme Weather Outerwear | Since 1957 | Canada Goose Discover high quality jackets, parkas and accessories designed for women, men and kids.Cheap Canada Goose Outlet Jackets Sale 70%Off Black Friday -Canada Goose Outlet Sale 128$ Best Canada Goose Jackets.Shop Cheap Canada Goose Jackets & Parkas for men and women from Canada Goose Outlet UK, perfect for UK cold weather. Moncler Winter Jacket Sale http://www.monclerjacketmenssale.com/
Moncler Winter Jacket Sale

Cheap Moncler Jackets Mens

Vložil Cheap Moncler Jackets Mens (bez ověření), 24. Říjen 2018 - 19:54

Obrázek uživatele Cheap Moncler Jackets Mens

Canada Goose: Women's, Men's & Kids' Jackets | Canada Goose Outlet Store in Toronto, Buy Cheap Black Label Parka, Jacket, Coat, Lightweight and Shell Online for Men & Women with Worldwide Free Shipping!Canada Goose Outlet, Cheap Canada Goose Winter Jackets Outlet. Cheap Moncler Jackets Mens http://www.cheapmonclerjackets.com/
Cheap Moncler Jackets Mens

Canada Goose Expedition Parka

Vložil Canada Goose Expedition Parka (bez ověření), 24. Říjen 2018 - 19:55

Obrázek uživatele Canada Goose Expedition Parka

Buying Cheap Canada Goose Outlet Jacket Online?Protective parkas, light jackets and breathable knits for outdoor adventures. PBI Expedition Parka. … Rowley Parka Black Label.Men's Parkas, Jackets & Accessories | Canada Goose-Women's Parkas, Jackets & Accessories | Canada Goose. Canada Goose Expedition Parka http://www.canadagoose-expedition-parka.com/
Canada Goose Expedition Parka

Moncler Vest Mens Sale

Vložil Moncler Vest Mens Sale (bez ověření), 24. Říjen 2018 - 19:55

Obrázek uživatele Moncler Vest Mens Sale

Shop discounted moncler & more-Cheap Moncler Jackets Outlet Online – Free Shipping On Moncler Outlet UK With Top Quality 100% Authentic, New Style Cheap Moncler Coats Online Sale With 70% Off Limited Offer. Moncler Vest Mens Sale http://www.monclervests.com/
Moncler Vest Mens Sale

Moncler Jackets For Sale

Vložil Moncler Jackets For Sale (bez ověření), 24. Říjen 2018 - 19:56

Obrázek uživatele Moncler Jackets For Sale

Sale | Canada Goose – available at Tessuti, the luxury designer retailer for Men, Women and Children.Shop Authentic Canada Goose on sale at Freeds! Free Expedited Shipping & Returns. No Sales Tax on US Orders.Canada Goose UK Brand Shop – Dispatch of goods within 24 h Expert service.Cheap Canada Goose Outlet Jackets & Parkas Sale | Up to 70% Off. Moncler Jackets For Sale http://www.monclerjacketsmen.com/
Moncler Jackets For Sale

Canada Goose Jackets Sale Online

Vložil Canada Goose Jackets Sale Online (bez ověření), 24. Říjen 2018 - 19:56

Obrázek uživatele Canada Goose Jackets Sale Online

Canada Goose: Women's, Men's & Kids' Jackets | Canada Goose Outlet Store in Toronto, Buy Cheap Black Label Parka, Jacket, Coat, Lightweight and Shell Online for Men & Women with Worldwide Free Shipping!Canada Goose Outlet, Cheap Canada Goose Winter Jackets Outlet. Canada Goose Jackets Sale Online http://www.canadagooseonlinesale.com/
Canada Goose Jackets Sale Online

Moncler Jackets Outlet Sales

Vložil Moncler Jackets Outlet Sales (bez ověření), 24. Říjen 2018 - 19:56

Obrázek uživatele Moncler Jackets Outlet Sales

Découvrez la collection Moncler 2018 – Doudoune Moncler Pas Cher Magasin Soldes – Acheter Doudoune Moncler pas cher,74% OFF, Veste Moncler ,Doudoune Moncler Femme Soldes en ligne.Doudoune Moncler Pas Cher,Moncler Femme / Homme Soldes 2018. Acheter Doudoune Moncler pas cher. Moncler Jackets Outlet Sales http://www.monclerjacketsalee.com/
Moncler Jackets Outlet Sales