Nový víceúčelový LCD projektor Hitachi CP-RX80

vydáno 1. 6. 2009 | autor Hitachi DMG | sekce Tiskové zprávy | téma Projektory

Tagy: CP-RX80, D-Sub, Hitachi, LCD, projektor, RCA, XGA

Hitachi - logo

Nový model v základní cenové kategorii přináší kvalitu značky Hitachi uživatelům, kterým záleží na ceně

  • Kvalita: Uznávaná kvalita značky Hitachi v oblasti designu, konstrukčního provedení a promítaného obrazu zaručuje, že projektor CP-RX80 je spolehlivý a snadno použitelný v jakémkoli prostředí.
  • Hlavní funkce a vlastnosti: Tento projektor v základní cenové kategorii je plně vybaven všemi hlavními funkcemi pro zajištění snadné použitelnosti, spolehlivosti a zabezpečení.
  • Cenová dostupnost: Zákazníci v současném klimatu hledají větší hodnotu za danou cenu – a ti, kteří si koupí projektor CP-RX80, platí pouze za vše podstatné: kvalitu, spolehlivost a funkční vybavení.

Společnost Hitachi Digital Media Group oznámila uvedení LCD projektoru CP-RX80, který patří do základní cenové kategorie. Tento všestranný nový model je vytvořen podle náročných standardů, jež pomohly společnosti Hitachi dosáhnout záviděníhodné pověsti v oblasti kvality, a osloví zákazníky z oboru průmyslu a vzdělávání, kteří za své peníze hledají dobrou hodnotu a bezproblémové používání v jakémkoli prostředí.

„Nový model CP-RX80 je víceúčelový LCD projektor základní cenové skupiny vytvořený na základech kvality značky Hitachi, a to pokud jde o design, konstrukční provedení i zobrazovaný obraz. Tento všestranný model poskytuje spolehlivost a výkonnost potřebnou pro každodenní používání v celé řadě rozdílných prostředí a nabízí všechny podstatné funkce a vlastnosti, které si uživatelé našich produktů zvykli očekávat,“ poznamenává Axel Kutschke, hlavní ředitel divize prezentačních produktů společnosti Hitachi Digital Media Group.

„Díky tomu, že projektor nabízí vynikající poměr ceny a výkonu v základní cenové skupině, splňuje tento nový model všechny požadavky současné situace na trhu, kde zákazníci hledají více za méně.“

LCD projektor Hitachi CP-RX80

Projektor CP-RX80 nabízí jasný obraz s barevnou hloubkou 8 bitů a rozlišením XGA, který má v normálním režimu jas 2200 lumenů a kontrastní poměr 500:1, a splňuje tak nároky kladené na každodenní používání. Pomocí manuálního ostření s manuálním zoomem 1,2× je možné promítat obraz s úhlopříčkou od 30 do 300 palců (0,76 m až 7,62 m), přičemž na plátno s úhlopříčkou 60 palců (1,52 m) lze obraz vytvořit z projekční vzdálenosti pouhých 1,7 m.

Při použití v úsporném (eco) režimu, který sníží jas na 1500 lumenů, je životnost lampy až 6000 hodin, a pokud by nakonec bylo přece jen nutné lampu vyměnit, je přístup k ní snadný díky prakticky umístěným dvířkům na horní části projektoru. Kromě uvedených charakteristik optiky je kvalita obrazu zajištěna pomocí ekvalizační korekce gamma křivky, která je vlastní značce Hitachi, dále díky kroku snímkování 2–3, postupnému řádkování a potlačení obrazového šumu.

Nízká úroveň hlučnosti pouhých 29 dB v tichém režimu zaručuje, že projektor CP-RX80 nebude rušit v žádném prezentačním prostředí – a to současně i díky tělu s kompaktními rozměry 317×98×288 mm o hmotnosti 3,2 kg. K dispozici jsou všechny běžné možnosti připojení k počítači pomocí 15pinového konektoru D-sub pro vstup a výstup signálu. Video výstup je k dispozici buď přes konektory RCA (cinch) nebo S-video, zatímco vstup a výstup zvuku zajišťují v obou případech stereo mini jacky.

Model CP-RX80 je navíc vybaven širokou řadou funkcí usnadňujících používání, které jsou oblíbené napříč celou řadou projektorů Hitachi. Mezi tyto funkce patří možnost pojmenování vstupů, kdy uživatelé mohou vstupy označit například jako TV nebo DVD namísto přednastavených standardních označení jako RGB1 nebo S-video, a tlačítko „My Button“, které nabízí možnost přiřadit funkce podle přání uživatele na dálkovém ovladači.

Režimy promítání na černou a bílou tabuli – obzvláště ve spojení s novou funkcí promítání šablon, jež zobrazí vodící linky – představují další funkce, které spolu s rychlým zapnutím a okamžitým vypnutím, předvolbami rozlišení a režimem promítání v denním světle usnadňují ovládání a poskytují větší pohodlí při každodenním používání.

Projektory Hitachi jsou rovněž vyhlášené nejvyšší možnou úrovní ochrany a zabezpečení a model CP-RX80 není výjimkou. Tento nový model je vybaven zámkem PIN, vlastní obrazovkou rovněž chráněnou pomocí PIN kódu, zámkem klávesnice, možností použít zámek Kensington, zámkem vlastního textu „My Text“, ocelovým bezpečnostním třmenem a typovým štítkem na boku projektoru, který nelze odstranit nebo poškodit – a všechna uvedená opatření poskytují mnohavrstevný přístup ke snížení rizika odcizení.

Projektor Hitachi CP-RX80 je k dostání v celé Evropě od dubna 2009.

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Další Tiskové zprávy

Komentáře