Panasonic přináší displeje pro non-stop provoz

vydáno 28. 8. 2017 | autor Pavel Kreuziger | sekce Novinky | téma Monitory

Tagy: digitální reklama, displeje, nepřetržitý provoz, Panasonic SF2, signage

Japonský Panasonic přináší nové displeje určené pro provoz 24 hodin denně sedm dní v týdnu. Nová řada nahrazuje dosavadní sérii LF8.

Displeje Full HD SF2 obsahuje interiérové zobrazovací panely hlavně pro digitální reklamu a marketing, které disponují jednou zajímavou funkcionalitou, a sice klonováním. V praxi to znamená, že hodnoty z jednoho displeje můžete přes síť LAN jednoduše kopírovat na všechny ostatní.

Panely typu E-LED LCD jsou dostupné ve čtyřech různých velikostních provedeních – 43, 49, 55 a 65 palců. Použitá technologie IPS LED nabízí jas 450 cd/m2, což má mimo jiné za následek široké pozorovací úhly. A to se v reklamě docela hodí.

Pro společný monitoring a ovládání displejů (jakož i projektorů stejného výrobce) slouží „Multi monitoring & Control software“, který podporuje až 2 048 zařízení najednou. Využití tak najde v podnicích nebo ve vzdělávání.

„Řada SF2 byla navržena tak, aby nabízela bezproblémový a nepřetržitý provoz,“ říká marketingový manažer Panasoniku pro Evropu Enrique Robledo.

V displejích je integrován přehrávač USB Media Player a k dispozici je také synchronní zapínání/vypínání pro jednoduchou správu instalací více obrazovek.

Zdroj: TZ Panasonic

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Další Novinky

Komentáře