Tuzemské Blu-ray filmy - 11. týden 2011

vydáno 13. 3. 2011 | autor Daniel Felix Hrouzek | sekce Novinky | téma Filmy, Z domova

Tagy: Anastasia, Anastázie, Blu-ray, Bonton, Bontonfilm, Ďábel, Devil, film, Magic Box, Piraňa, Piraňa 3D, Piranha, Piranha 3D

Blu-ray Disc logo

V nadcházejícím týdnu se na našem trhu objeví další tři nové Blu-ray filmy. Rodinný animovaný muzikál Anastázie, mysteriózní minimalistický thriller Ďábel z produkce slavného M. Night Shyamalana a 3D vydání hororu (doslova…) Piraňa si teď jako obvykle krátce představíme.

TIP: Nevyžadujete český dabing ani titulky? Chcete vědět, co na Blu-ray vychází v zahraničí? Sledujte seriál Blu-ray filmy na obzoru a budete v obraze.

Všechny u nás oficiálně distribuované zahraniční filmy mají české titulky a ve většině případů i dabing. Tyto údaje budou upřesněny vždy až po osobním ověření, což může nějaký čas trvat. Informace o harmonogramu vydávaných titulů pocházejí z oficiálních materiálů distribučních společností, přesto se termíny i skladba filmů mohou změnit.

Anastázie

Anastázie (Anastasia, 1997) (Blu-ray)

Český název: Anastázie

Originální název: Anastasia

Rok výroby: 1997

Žánr: Rodinný / Animovaný / Muzikál

Délka: 94 minut (1:34)

Režie: Gary Goldman, Don Bluth

Hrají: Meg Ryan, John Cusack, Kelsey Grammer, Christopher Lloyd, Hank Azaria

Studio: 20th Century Fox

Distribuce v ČR: Bontonfilm, a. s. (od 14. 3. 2011)

Psal se rok 1916. Romanovci slavili 300 let své vlády matičce Rusi a na nádherném plese se loučila princezna Anastasia se svou babičkou Marií. Vtom se objevil odvržený carův mág, Rasputin, aby se pomstil celému rodu Romanovců. Přizval si na pomoc kouzla a čáry a uvrhl na celý rod kletbu. Pohromu přežila jen mladinká Anastasia.

Když pak o mnoho let později opustila sirotčinec, neměla tušení, kdo vlastně ve skutečnosti je. To Dimitrij, pohledný mládenec, v ní poznal dokonalou dvojnici ztracené princezny a přemluvil ji, aby se s ním vydala do Paříže. Anastasia si pomalu začíná vzpomínat na svou minulost, do které patří i zlý Rasputin.

Technické informace o disku budou doplňovány na stránce s detailem filmu »

Ďábel

Ďábel (Devil, 2010) (Blu-ray)

Český název: Ďábel

Originální název: Devil

Rok výroby: 2010

Žánr: Horor / Thriller / Mysteriózní

Délka: 80 minut (1:20)

Režie: John Erick Dowdle

Hrají: Chris Messina, Logan Marshall-Green, Jenny O'Hara, Bojana Novakovic, Bokeem Woodbine

Studio: Universal Pictures

Distribuce v ČR: Bontonfilm, a. s. (od 14. 3. 2011)

Pět zdánlivě obyčejných lidí se ocitlo v pasti výtahu mrakodrapu. Každý z nich skrývá tajemství, nikdo nemá minulost bez poskvrny. Vše se zdá být v pořádku, dokud nezhasnou světla… a nespustí se křik. V uzavřeném prostoru, bez možnosti úniku, je odhalena děsivá pravda. Jeden z nich je ďábel a ty nejošklivější věci se nedějí pro nic za nic.

Ďábel, na jehož vzniku se podílel producent M. Night Shyamalan (Šestý smysl, Znamení – recenze), režisér Karantény a scenárista filmu 30 dní dlouhá noc, je nezapomenutelný horor, který vás napětím nenechá vydechnout!

Technické informace o disku budou doplňovány na stránce s detailem filmu »

Piraňa 3D

Piraňa 3D (Piranha 3D, 2010) (Blu-ray)

Český název: Piraňa 3D

Originální název: Piranha 3D

Rok výroby: 2010

Žánr: Horor / Thriller / Komedie

Délka: 88 minut (1:28)

Režie: Alexandre Aja

Hrají: Steven R. McQueen, Elisabeth Shue, Kelly Brook, Ving Rhames, Jessica Szohr

Studio: Revolutionary

Distribuce v ČR: Bontonfilm, a. s. (od 14. 3. 2011)

Každým rokem se o jarních prázdninách populace ospalého jezera Victoria rozroste z 5 tisíc na padesát. Ve výhni slunce vypukne hlučná zábava se spoustou alkoholu. Tento rok ale existuje další důvod, proč se obávat a nepůjde jen o těžká rána po večírku nebo stížnosti od sousedů. U jezera se objevil nový druh strachu a ohrožení.

Po nenadálém zemětřesení pod vodou začnou místní obyvatelstvo ohrožovat prehistorické lidožroutské ryby. Skupiny návštěvníků, kteří se navzájem ani trochu neznají, se musí spojit a společnými silami zabránit novým ostrozubým obyvatelům resortu, aby si z lidí udělali potravu.

Technické informace o disku budou doplňovány na stránce s detailem filmu »

Připomínám, že přehled všech připravovaných titulů naleznete v Blu-ray kalendáři, k dispozici je také Blu-ray katalog, obsahující všechny u nás dosud vyšlé i připravované tituly.

Důležitá poznámka na závěr: tyto tituly, stejně jako všechny ostatní u nás oficiálně distribuované, jsou vybaveny českou jazykovou podporou – vždy ve formě českých titulků a většinou i dabingu. Pokud tato informace není uvedena v Blu-ray katalogu, je to proto, že čekáme na definitivní upřesnění údajů.

Článek je součástí seriálu Tuzemské Blu-ray filmy »

Související články

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Další Novinky

Komentáře