Tuzemské Blu-ray filmy - 26. týden 2010

vydáno 27. 6. 2010 | autor Daniel Felix Hrouzek | sekce Novinky | téma Filmy, Z domova

Tagy: Bad Boys, Blu-ray, Bonton, Bontonfilm, film, Magic Box, Michael Jackson, Michael Jackson: Moonwalker, Mizerové, Moonwalker, Sony Pictures, Warner Bros.

Blu-ray Disc logo

V nadcházejícím týdnu se na našem trhu objeví dva nové Blu-ray filmy. Režijní prvotinu krále popcornové akce Michaela Baye Mizerové a efektní hudební sci-fi dobrodružství Moonwalker s Michaelem Jacksonem v hlavní roli si teď jako obvykle krátce představíme. Na obzoru jsou distribuční prázdniny, lepší to teď nějakou dobu nebude…

TIP: Nevyžadujete český dabing ani titulky? Chcete vědět, co na Blu-ray vychází v zahraničí? Sledujte každou sobotu seriál Blu-ray filmy ve světě a budete v obraze.

Všechny u nás oficiálně distribuované zahraniční filmy mají české titulky a ve většině případů i dabing. Tyto údaje budou upřesněny vždy až po osobním ověření, což může nějaký čas trvat. Informace o harmonogramu vydávaných titulů pocházejí z oficiálních materiálů distribučních společností, přesto se termíny i skladba filmů mohou změnit.

Mizerové

Mizerové (Bad Boys, 1995) (Blu-ray)

Český název: Mizerové

Originální název: Bad Boys

Rok výroby: 1995

Žánr: Akční / Komedie / Thriller / Krimi

Délka: 119 minut (1:59)

Režie: Michael Bay

Hrají: Martin Lawrence, Will Smith, Téa Leoni, Tchéky Karyo, Joe Pantoliano

Studio: Sony Pictures

Distribuce v ČR: Bontonfilm, a. s. (od 28. 6. 2010)

Sehraný policejní tandem Burnett – Lowrey se prohání v černém Porsche ulicemi Miami a bravurně řeší banální případy. Ale tentokrát je čeká tvrdá práce a šéf drogového gangu Fouchet, který nezanechává žádné stopy a uznává jen mrtvé svědky. Odvážnou loupež heroinu museli provést profesionálové, kteří měli své spojky i v policejních řadách. Jediným svědkem, který může pomoci je vyděšená call girl Julie, jež se nakonec odhodlá zavolat svému příteli Mikeu Lowreymu.

Ten ale není zrovna po ruce a tak si Burnett zahraje na svého parťáka a trochu si zkomplikuje manželství, kde ho v rámci výměny Mike snaživě zastupuje. Fouchetovi zabijáci jsou ale Julii na stopě – jenomže tenhle nový tříčlenný tým rozpoutá bitvu, ve které zákon a černý Porsche nakonec vítězí.

Technické informace o disku budou doplňovány na stránce s detailem filmu »

Michael Jackson: Moonwalker

Michael Jackson: Moonwalker (1988) (Blu-ray)

Český název: Michael Jackson: Moonwalker

Originální název: Michael Jackson: Moonwalker

Rok výroby: 1988

Žánr: Akční / Fantasy / Hudební / Sci-Fi

Délka: 93 minut (1:33)

Režie: Jerry Kramer

Hrají: Michael Jackson, Joe Pesci, Dante Basco, Sean Lennon, Nikki Cox

Studio: Warner Bros.

Distribuce v ČR: Magic Box (od 30. 6. 2010)

Kouzelná hudební cesta do světa Michaela Jacksona v délce celovečerního filmu se spoustou extravagantních speciálních efektů. Od spektakulárních živých vystoupení, kaleidoskopu, nostalgické retrospektivy prvních pětadvaceti let Michaelovy kariéry, až k výjimečnému „Smooth Criminal“. Moonwalker Michaela Jacksona je nezapomenutelná hudební a taneční produkce, jakou jen tak neuvidíte.

Technické informace o disku budou doplňovány na stránce s detailem filmu »

Připomínám, že přehled všech připravovaných titulů naleznete v Blu-ray kalendáři, k dispozici je také Blu-ray katalog, obsahující všechny u nás dosud vyšlé i připravované tituly.

Důležitá poznámka na závěr: tyto tituly, stejně jako všechny ostatní u nás oficiálně distribuované, jsou vybaveny českou jazykovou podporou – vždy ve formě českých titulků a většinou i dabingu. Pokud tato informace není uvedena v Blu-ray katalogu, je to proto, že čekáme na definitivní upřesnění údajů.

Článek je součástí seriálu Tuzemské Blu-ray filmy »

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Další Novinky

Komentáře