Základní deska ASUS SABERTOOTH X58 s keramickým povrchem

vydáno 18. 9. 2010 | autor ASUS | sekce Tiskové zprávy | téma IT a software

Tagy: ASUS, ASUSTeK, CeraM!X Heatsink Coating Technology, i7-980X, Intel, Intel Core i7, Intel Core i7-980X, Intel X58, MOSFET, SABERTOOTH, SATA, TUF, USB 3.0, X58, základní deska

ASUS - logo

ASUS představil základní desku SABERTOOTH X58 se stejnojmennou čipovou sadou Intel a podporou nejrychlejších procesorů na trhu včetně Intel Core i7–980X.

Novinka patří do řady základních desek TUF, která se vyznačuje dlouhou životností a vysokou spolehlivostí, a to zásluhou přísnějšího testování zátěže než u běžných základních desek. SABERTOOTH X58 nabízí stabilitu a spolehlivost, které snesou srovnání se serverovými a mainframovými deskami.

Spolehlivost především

Základní desky série TUF kladou hlavní důraz na spolehlivost. Model SABERTOOTH X58 může běžet prakticky nepřetržitě díky speciálnímu systému chlazení, jenž je založen na technologii CeraM!X Heatsink Coating Technology využívající keramický povrch na komponentech desky.

Základní deska ASUS SABERTOOTH X58

Tento keramický povrch umožňuje bezproblémovou tepelnou odolnost a rozptyl. Proto je vhodnou volbou pro serverové využití nebo při potřebě extrémní spolehlivosti.

Testováno v armádních podmínkách

Deska SABERTOOTH X58 využívá trvanlivé materiály a součástky – kondenzátory a tranzistory MOSFET byly testovány v těch nejnáročnějších podmínkách a drsném prostředí podle armádních standardů. Jsou odolnější, a snesou tedy mnohem vyšší vlhkost a teplotu než běžné základní desky.

SABERTOOTH X58 zároveň nabídne nové standardy pro přenos dat USB 3.0 a SATA 6 GB/s a další funkce běžné u kvalitních základních desek s čipovou sadou Intel X58.

Související články

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Kamery do bytu přinesou maximální přehled o vaší domácnosti

Chcete vědět, co se děje u vás doma, když tam právě …

Testovací novinka

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit …

Homepage »

Další Tiskové zprávy

Komentáře