AOC uvádí zakřivený monitor pro hráče

vydáno 29. 1. 2016 | autor Pavel Kreuziger | sekce Novinky | téma Monitory

Tagy: AOC C3583FQ, monitor, zakřivený displej

Společnost AOC představuje další ze své řady herních monitorů, model AOC C3583FQ, který je vybaven zakřiveným displejem.

Kromě toho má monitor rychlou obnovovací frekvenci 160 Hz či technologii Adaptive-Sync, která je kompatibilní s FreeSync. Model se dále chlubí dvěma konektory HDMI s podporou mobilní technologie MHL či dvěma vstupy typu DisplayPort, takže připojení je víceméně kompletní (nepředpokládáme, že by se někdo takový monitor pokoušel připojovat k VGA rozhraní).

Použitý panel je typu MVA a nabízí (dle výrobce) kvalitní zobrazení černé a vyšší kontrast 2000:1. Stejně jako méně výkonné TN panely pak nabízí minimální odezvu v délce 4 ms. Displej je pak možné sledovat z úhlu 178 stupňů ze všech stran.

Obrazovka displeje má úhlopříčku 35 palců, rozlišení 2 560×1 080 pixelů (Wide Full HD) a poloměr zakřivení 2 000 mm. K dalším funkcím se řadí integrované stereo reproduktory a audio konektory.

Monitor zakoupíte na našem trhu od února 2016 za doporučenou koncovou cenu 21 990 Kč (na Slovensku 799 eur) včetně daně.

Zdroj: TZ AOC

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

PlayStation 4 Pro konečně podporuje 4K u místních souborů

Dnes Sony konečně přidává důležitou schopnost …

OLED TV Sony A1 bude na evropských trzích v květnu

OLED TV Sony A1 bude na evropských trzích v květnu

Společnost Sony již v březnu oznámila svou cenovou …

Homepage »

Další Novinky

Komentáře

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Váš Gravatar účet pro tento e-mail bude použit pro zobrazení ikonky.