Nový konvertibilní notebook řady TravelMate od Aceru

vydáno 3. 2. 2017 | autor Pavel Kreuziger | sekce Novinky | téma IT a software | 1 komentář

Tagy: Acer TravelMate Spin B1, konvertibilní notebook, laptop, tablet, Windows 10 Pro

Firma Acer na akci BETT 2017, konané mezi 25. a 28. lednem v Londýně, uvedla univerzální konvertibilní notebook-tablet s označením TravelMate Spin B1.

Zařízení, určené specificky (ale nejen) pro studenty, je osazeno 360stupňovými panty, a tak je možné jej využívat ve čtyřech různých režimech – notebook, displej, stan a tablet. Novinka se chlubí zvláště robustní konstrukcí – obrazovka je odolná vůči tlaku a klávesnice zase vůči polití. Což se do školy docela hodí.

Konvertibilní notebook Acer TravelMate Spin B1 je vybaven 11,6palcovým displejem a běží na systému Windows 10 Pro. Výhodou je i dlouhá výdrž baterie, která je výrobcem udávána až do 13 hodin.

Součástí balení je i stylus, který podporuje technologii Windows Ink pro intuitivní zápis poznámek, úpravu dokumentů nebo kreslení. Kromě toho je studentům-uživatelům k dispozici přímý přístup k programu Microsoft OneNote jediným kliknutím stylusem, a to i z uzamčené obrazovky. Pro interakci mezi studenty a jejich vyučujícími pak k výbavě patří taktéž software Acer TeachSmart.

V oblasti konektivity oplývá zařízení rychlým dvoupásmovým bezdrátovým připojením 2×2 MIMO 802.11ac, technologií Bluetooth 4.0, dvěma porty USB 3.0, jedním USB 2.0 a jedním HDMI. Dostupný je taktéž 3,5mm jack na sluchátka či čtečka SD karet.

Zdroj: TZ Acer

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

4K HDR DLP projektor od JVC nabídne konkurenceschopnou cenu

4K HDR DLP projektor od JVC nabídne konkurenceschopnou cenu

4K D-ILA projektory od společnosti už si můžeme koupit …

Eizo uvádí HDR monitor ColorEdge zaměřený na profesionály

Eizo uvádí HDR monitor ColorEdge zaměřený na profesionály

Jste-li profesionál, který pravidelně tvoří HDR obsah, …

Homepage »

Další Novinky

Komentáře

Re: Nový konvertibilní notebook řady TravelMate od Aceru

Vložil animated demo videos (bez ověření), 18. Duben 2018 - 13:54

Obrázek uživatele animated demo videos

In the event that you purchased an unused PC, at that point it ought to have inquired as to whether you needed to enact the Acer Empowering Technology toolbar. There's likely an approach to set it up after this, however not I am aware of. I have the toolbar and I don't think that its supportive, yet in the event that you truly need it to utilize the Microsoft online help, it was superb.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Váš Gravatar účet pro tento e-mail bude použit pro zobrazení ikonky.