Samsung uvádí zakřivený širokoúhlý monitor pro hráče

vydáno 26. 7. 2017 | autor Pavel Kreuziger | sekce Novinky | téma Monitory | 1 komentář

Tagy: HDR, herní monitor, QLED, Samsung CHG90

Jihokorejský Samsung aktualizuje svou řadu zakřivených herních monitorů novými verzemi s úhlopříčkami o velikosti 27, 31,5 a 49 palců.

Všechny tyto monitory jsou vybaveny podporou HDR, LED podsvícením s kvantovými tečkami (QLED) s pokrytím 125 % barevné škály sRGB a 95 procent DCI-P3, jakož i technologií AMD FreeSync pro synchronizaci odezvy monitoru s grafickou kartou.

QLED technologie má podle Samsungu pro hráče samé výhody, například lepší jas či 1ms dobu odezvy. Samotné nově uvedené monitory pak mají 144Hz obnovovací frekvenci a zároveň barevnou škálu a pozorovací úhly v IPS kvalitě.

Všechny tři monitory mají stojánky s plně nastavitelnou ergonomií a mnoho možností konektivity – včetně DisplayPortu, dvou HDMI, tří portů USB 3.0 a 3,5mm audio jacku. 27“ a 32“ modely jsou Quad HD (2 560×1 440 pixelů), zatímco 49“ masivní model CHG90 je vybaven neobvyklým širokoúhlým UHD (3 840×1 080) displejem a má jeden mini-Display port navíc.

V podstatě to znamená dva klasické Full HD monitory vedle sebe, což je skvělé jak pro hry, tak pro produktivitu – eliminuje to nutnost připojování dvou klasických monitorů. Což samozřejmě není zadarmo – Samsung stanovil cenu největšího monitoru na 1 499 dolarů, což je v přepočtu okolo 35 tisíc korun.

Zdroj: Techspot.com

Uložte si: Pošlete dál:

Nejnovější články

Sonos prý chystá nový soundbar s HDMI 2.1

Sonos prý chystá nový soundbar s HDMI 2.1

Údajný bývalý zaměstnanec společnosti Sonos …

Do roku 2021 přijde nástupce kodeku HEVC

Do roku 2021 přijde nástupce kodeku HEVC | 4 komentáře

V současné době se už chystá video kodek nové …

Homepage »

Další Novinky

Komentáře

Your blog inspires me every

Vložil custom essay writing service (bez ověření), 31. Červenec 2017 - 8:37

Obrázek uživatele custom essay writing service

Your blog inspires me every time when I read it. I love reading blogs. I don't excite always by reading blog posts. But in your blog I find something that implies in blogging. Anyway, you’re unquestionably a great blogger and you have a skill to make your reader to keep reading your blog again and again. Keep up the magnificent work. Continue moving the people!

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Váš Gravatar účet pro tento e-mail bude použit pro zobrazení ikonky.